Nur Pide Salonu

Nur Pide

Nur Pide Salonu Trabzon Kuruçeşme Mahallesinde Kıymalı pide, peynirli pide,lahmacun, kaşarlı pide, karışık pide, çeşitleri ile Trabzon halkına hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin damak tadına  önem gösteren Nur pide odun ateşinde ve en önemlisi 30 yıllık deneyimli Trabzon’da ilk Kıymalı pide ustası Bayan ustamız Şennur Gedik’in bir birinden lezzetli kıymalı pide tadına halen bakmadınız mı? Müşterilerimizin özel istekleri  üzerine hazırladığımız damak tadınıza önem vererek kaliteli malzemeden hiçbir zaman taviz vermeden  devam ediyoruz.

Nur Pide Salonu Trabzon’un her yerine hızlı Hizmet ağıyla  devam ediyor. Güler yüzlü servis elamanlarımız ile beraber Trabzon’un her semtine  servis  hizmeti veriyoruz. Erdoğdu Mahallesinin haricindeki  semt ve Mahallelerimize  en az 3 veya 5 ürüne kadar hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin hizmetinde olan Nur Pide Salonu, Ev ve iş yerlerinize hizmet için deneyimli ve Güler yülü kadrosu ile 30 yıldır  Trabzon Halkına hizmet veriyoruz.

Fırından yeni çıkmış sıcacık pideler, orta kısımlarında bir bütün kayısı kıvamında yumurta. Alt tarafa indiğinizde erimiş kaşar peyniri, kenarları çıtır çıtır. Karadeniz pidesinin farklı bir versiyonu.

Trabzon’da ilk Kıymalı pide ustası Bayan Ustamız Şennur Gedik sizler için özenle hazırladığı özel Karadeniz Kıymalı pide, peynirli pide, Karışık pide, Kaşarlı pide, kuşbaşılı pide, uçuklu pide  ve  lahmacun  lahmacun çeşitlerini Şennur usta sizin  özenle hazırlayıp Odun ateşinde siz müşterilerimizin  damak tadına hitap ediyoruz. Kalite den asla taviz vermeyen  Nur Pide salonu Müşterilerinin  önemsediğini  vurgularız.

Nur Pide Odun ateşinde  özenle  pişen kıymalı pide çeşitlerimiz  ile  müşterilerimize  hizmet veriyoruz. Nur pide Özel günlerinizde Kıymalı pide lahmacun  ve diğer  istekleriniz için iletişim numaralarımızla  bizimle irtibata geçerek istek ve arzularınız bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir